Thursday, April 18, 2019
» Home

» 2019 Playoff Brackets

» About GSHL

» Learn: Join the League

» Learn: Game Formats

» Register/Pay Dues (Dash)

» New Player Application

» New Team Application

» Learn to Play Hockey

» 3 on 3 League

» Evaluation Skates

» League Practices

» Guidelines & Supp. Rules

» Pro Shops & Equipment

» Coaching & Lessons

» Playing Arenas

» Player Search

» Player Suspensions

» FAQ

» Social Media

» Contact GSHL

» Team Resources

Click Here for more Information.

 
Click Here for more Information.
Untitled Document
Search By Name:
Players By Last Name
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z

No
Player Name
Pos
Team
1
Julia Sabin
S
Vandals 6D   Vandals 6D
Division 6D
3
KEN SACKINGER
C
Monarchs 4B   Monarchs 4B
Division 4B
4
Ken Sackinger
S
Monarchs 4B   Monarchs 4B
Division 4B
5
Kevin Safstrom
S
The Herd   The Herd
Division 3A
6
Chris Saites
S
Bombers   Bombers
Division 2
7
David Salerno
S
Night Owls   Night Owls
Division 4A
8
Kevin Saliba
S
Growlers 6B   Growlers 6B
Division 6B
9
Aaron Salinas
S
  Monarchs 6C
Division 6C
10
AARON SALINAS
S
  Monarchs 5B
Division 5B
11
Anthony Salvo
S
Monarchs 7   Monarchs 7
Division 7
12
Greg Sampson
S
Kokanees   Kokanees
Division 5A
16
Tate Sanchez
S
Growlers 6D   Growlers 6D
Division 6D
20
Christine Sandin
S
Squids   Squids
Division 6B
27
Dmitry Sarkisov
C
Iced Awesome   Iced Awesome
Division 6D
29
Dmitry Sarkisov
S
Mighty Boosh   Mighty Boosh
Division 6B
32
Scott Satterlee
S
All Blacks   All Blacks
Division 6D
35
Mel Saunders
S
  Renegades
Division 3C
36
Melissa Saunders
S
Squids   Squids
Division 6B
37
Melissa Saunders
S
Vandals 4B   Vandals 4B
Division 4B
40
Steve Savage
S
GLY Construction   GLY Construction
Division 3A
43
Todd Sawicki
S
Red Army   Red Army
Division 4C
44
Kyle Saxton
S
Letterkenny Irish 5B   Letterkenny Irish 5B
Division 5B
46
Will Scales
S
Letterkenny Irish 7   Letterkenny Irish 7
Division 7
47
Adam Schaefer
S
Monarchs 4B   Monarchs 4B
Division 4B
48
Adam Schaefer
S
Shockers   Shockers
Division 3A
49
Michael Schafbuch
S
BLU Bombers   BLU Bombers
Division 6C
52
Chris Schaller
G
Hackers   Hackers
Division 5B
55
Chris Schaller
G
Lumberjacks   Lumberjacks
Division 5A
58
Ed Scheff
D
Vikings   Vikings
Division 2
61
Erin Schentrup
D
Trash Pandas 6A   Trash Pandas 6A
Division 6A
62
ERIN SCHENTRUP
S
  40+ Grey
40+Winter 2019
63
Joe Scherer
S
Ghostriders   Ghostriders
Division 6A
64
Kurt Schiller
D
Ice Lagers   Ice Lagers
Division 6A
66
Monty Schilter
S
  Absolut Bacon
Division 4B
68
Jake Schlack
S
  Tornados
Division 4A
69
Monty  Schlicter
S
  Captains Game 2 Home
Captains Games
72
David Schmidt
D
Mustangs 2   Mustangs 2
Division 2
73
John Schmidt
C
Jokres   Jokres
Division 6B
74
John Schmidt
S
  Mud & Jokes
Inactive Teams
75
Leah Schmidt
S
  Monarchs 5B
Division 5B
76
Hans Schneeberger
S
Iced Awesome   Iced Awesome
Division 6D
77
Clarisse Schneider
S
Vandals 6D   Vandals 6D
Division 6D
78
Gene Schneider
S
GLY Construction   GLY Construction
Division 3A
81
Joe Schneider
S
  40+ Orange
40+Winter 2019
83
SHAWN SCHNEIDER
D
Greasy Weasels   Greasy Weasels
Division 5A
86
Andrew Schnickel
S
  Crazy Horse-Cascade
NHA Games
87
BRETT SCHOCK
S
  Tigers-Cascade
NHA Games
88
Todd Schoentrop
G
Mustangs 1   Mustangs 1
Division 1
91
Beau Schott
S
Thrashers   Thrashers
Division 6B
93
RYAN SCHROEDER
S
  North Highland-Cascade
NHA Games
96
Bob Schuler
G
Monarchs 4B   Monarchs 4B
Division 4B
97
Bob Schuler
G
Ice Lagers   Ice Lagers
Division 6A
98
Bob Schuler
G
BSOD 5A   BSOD 5A
Division 5A
99
Bob Schuler
G
BSOD 4C   BSOD 4C
Division 4C
100
Bob Schuler
G
  Monarchs 5B
Division 5B
101
Jake Schuler
S
  Monarchs 5B
Division 5B
102
DAVID SCHULMAN
S
The Herd   The Herd
Division 3A
103
David Schulte
S
  Isotopes-Cascade
NHA Games
105
James Schuyler
S
Vikings   Vikings
Division 2
108
Richard Schwandt
S
  Ironmen
Division 4C
109
RICHARD SCHWANDT
S
  Coppernails-Cascade
NHA Games
114
Keaton  Schwarz
S
  The Brigade
Division 1
115
Brant Schweigert
S
Iced Awesome   Iced Awesome
Division 6D
116
Michael Schwend
S
Trash Pandas 7   Trash Pandas 7
Division 7
117
Roberto Sciore
S
Vandals 6D   Vandals 6D
Division 6D
118
Jonathan Scofield
D
Concur   Concur
Division 2
119
BRIAN SCOTT
G
Steelhead   Steelhead
Division 4A
120
Brian Scott
G
  Dead Rabbits
Division 4C
121
Chas Scott
S
  ESB-Cascade
NHA Games
123
Nathan Scott
S
  Absolut Bacon
Division 4B
124
Nathan Scott
S
Chinooks   Chinooks
Division 3B
125
Noel Scott
LW
Mustangs 2   Mustangs 2
Division 2
126
Milan Sedliak
S
Rebels   Rebels
Division 6C
127
Eric Seeb
S
Icemen 4A   Icemen 4A
Division 4A
128
Jeff Seeb
D
Icemen 4A   Icemen 4A
Division 4A
129
David Segreto
S
BSOD 5A   BSOD 5A
Division 5A
130
David Segreto
S
BSOD 4C   BSOD 4C
Division 4C
133
Kiril Seksenov
F
Trash Pandas 6D   Trash Pandas 6D
Division 6D
136
Bob Sellers
S
Rhinos   Rhinos
Division 3B
138
BOB SELLERS
S
  Dead Rabbits
Division 4C
140
Patrick Sells
S
Squids   Squids
Division 6B
141
AARON SELTZER
S
  Moorningwood Academy-Cascade
NHA Games
142
AARON SELTZER
S
  Screwed-Cascade
NHA Games
143
Braden Senst
G
Maple Bars   Maple Bars
Division 4A
144
Braden Senst
G
  Ironmen
Division 4C
151
Justin Servo
S
Trash Pandas 6D   Trash Pandas 6D
Division 6D
154
Jacob Setterberg
S
  40+ Grey Fall 18
40+Fall 2018
156
Jacob Setterburg
S
  40+ White
40+Winter 2019
157
Neco Settimo
S
Growlers 6B   Growlers 6B
Division 6B
158
Brian Settlemier
S
Real Bacon   Real Bacon
Division 6B
159
Player Seven
S
  Wolverines-Cascade
NHA Games
161
Player Seventeen
S
  Wolverines-Cascade
NHA Games
162
SKATER SEVENTEEN
S
  Moonshine-Cascade
NHA Games
163
Cam Severson
S
  NW Stars-Cascade
NHA Games
164
Patrick  Severson
S
  The Brigade
Division 1
172
Tim Sexton
S
  Black Sheep-Cascade
NHA Games
173
TYLER SEYMOUR
S
  Cougs IR
Division 2
174
Jason Shaffer
S
Stingers   Stingers
Division 6C
179
Gabriella Shantika
S
Mighty Boosh   Mighty Boosh
Division 6B
180
GABRIELLA SHANTIKA
S
Mighty Boosh   Mighty Boosh
Division 6B
181
Gabriella Shantika
S
  Captains Game 3 Away
Captains Games
185
Joel Shapiro
S
Black Katz   Black Katz
Division 5A
191
Dan Shaw
F
Hackers   Hackers
Division 5B
200
STEVE SHEETS
G
  Breakers
Division 3C
201
Dave Sheldon
S
Maple Bars   Maple Bars
Division 4A
204
Dave Sheldon
G
Iced Awesome   Iced Awesome
Division 6D
205
DAVE SHELDON
S
Iced Awesome   Iced Awesome
Division 6D
211
Andrew Sherman
S
Sabercats   Sabercats
Division 3B
215
Scott Sherman
S
  40+ Orange Fall 18
40+Fall 2018
216
Scott Sherman
S
  40+ Grey
40+Winter 2019
217
Calvin Sherstan
S
  Coppernails-Cascade
NHA Games
218
RYAN SHERWOOD
S
  Moorningwood Academy-Cascade
NHA Games
219
Ryan Sherwood
S
  Coppernails-Cascade
NHA Games
223
Tim Shirley
S
  Fighting Saints-Cascade
NHA Games
225
Shawn Shiroma
S
CXC   CXC
Division 5B
226
Shawn Shiroma
S
Leftover Beaver   Leftover Beaver
Inactive Teams
228
Beer Shirt
S
  Moonshine-Cascade
NHA Games
230
Ian Shook
S
The Herd   The Herd
Division 3A
232
Ken Shovlin
S
Wolves   Wolves
Division 3C
233
Will  Shrader
S
  Shockers-Cascade
NHA Games
237
Tim Shuma
S
Steelhead   Steelhead
Division 4A
238
Scott Shuman
S
  40+ Red Fall 18
40+Fall 2018
240
Mark Siano
S
Monarchs 7   Monarchs 7
Division 7
241
Brian Side
F
Mustangs 1   Mustangs 1
Division 1
246
Jim Siegmund
S
Rhinos   Rhinos
Division 3B
249
Jim Siegmund
S
  40+ Green Fall 18
40+Fall 2018
250
Jim Siegmund
S
  40+ White
40+Winter 2019
251
Bill Siemans
S
  Captains Game 3 Home
Captains Games
252
William Siemers
D
Greasy Weasels   Greasy Weasels
Division 5A
256
Ronnie Sikka
F
Hackers   Hackers
Division 5B
257
Aaron Silinskas
S
  Ironmen
Division 4C
259
ROBERT SIM
D
Monarchs 4B   Monarchs 4B
Division 4B
260
ARRON SIMMONS
S
  Coppernails-Cascade
NHA Games
263
Sarah Simonds
S
Icemen 6B   Icemen 6B
Division 6B
265
Adrianna Simonelli
S
  Isotopes-Cascade
NHA Games
266
Evan Simpson
S
GLY Construction   GLY Construction
Division 3A
268
Evan Simpson
S
  40+ Black
40+Winter 2019
269
Kevin Simpson
S
Letterkenny Irish 7   Letterkenny Irish 7
Division 7
270
Paul Simpson
S
  Bullets-Cascade
NHA Games
276
Sean Singer
S
Mavericks   Mavericks
Division 1
277
Steve Singer
S
Stingers   Stingers
Division 6C
278
Garrett Singletary
S
Monarchs 7   Monarchs 7
Division 7
279
Maxim Sinitsyin
S
Icemen 6B   Icemen 6B
Division 6B
281
Joe Sinley
S
  Applied Physics Lab-Cascade
NHA Games
287
James Siri
S
Night Owls   Night Owls
Division 4A
292
C Skater
S
  ESB-Cascade
NHA Games
293
C Skater
S
  Moonshine-Cascade
NHA Games
294
LD Skater
S
  ESB-Cascade
NHA Games
295
LD Skater
S
  Moonshine-Cascade
NHA Games
296
LF Skater
S
  ESB-Cascade
NHA Games
297
LF Skater
S
  Moonshine-Cascade
NHA Games
298
LF1 Skater
S
  Applied Physics Lab-Cascade
NHA Games
299
RD Skater
S
  ESB-Cascade
NHA Games
300
RD Skater
S
  Moonshine-Cascade
NHA Games
301
RF Skater
S
  ESB-Cascade
NHA Games
302
RF Skater
S
  Moonshine-Cascade
NHA Games
303
RF2 Skater
S
  Applied Physics Lab-Cascade
NHA Games
304
Wade Wyiie Skater
S
  Applied Physics Lab-Cascade
NHA Games
305
Cole Skeen
S
Fighting Mongooses   Fighting Mongooses
Division 7
306
Kelly Skinner
S
  Monarchs 5B
Division 5B
307
Will Skinner
S
Iced Awesome   Iced Awesome
Division 6D
308
Mikhail Skobov
S
Trash Pandas 6D   Trash Pandas 6D
Division 6D
309
Lee Skolnik
S
  Shockers-Cascade
NHA Games
311
JOE SLAGEL
S
Birrds   Birrds
Division 6B
313
Joe Slagel
S
  Jackals
Inactive Teams
315
Brad Sledge
S
  Dead Rabbits
Division 4C
318
Paul Sliwowicz
S
Bombers   Bombers
Division 2
319
Paul Sliwowicz
S
  ESB-Cascade
NHA Games
321
Brian Sloan
S
Fossils   Fossils
Division 4B
322
Brian Sloan
S
  Ironmen
Division 4C
326
Steve Slotnick
S
Amazon   Amazon
Division 3C
328
Steve Slotnick
S
  Fighting Saints-Cascade
NHA Games
329
Steve Slotnick
S
  Coppernails-Cascade
NHA Games
330
Eric Small
S
Highlanders   Highlanders
Division 5A
331
Matt Smeby
S
Leftover Beaver   Leftover Beaver
Inactive Teams
332
Matt Smeby
S
Letterkenny Irish 7   Letterkenny Irish 7
Division 7
334
BRENDAN SMITH
S
Black Katz   Black Katz
Division 5A
335
BRENDAN SMITH
S
  Swarm-2-Cascade
NHA Games
340
BRINT SMITH
S
  Tigers-Cascade
NHA Games
341
BRINT SMITH
S
  Iceotopes
Division 4C
342
Brint Smith
S
  40+ Orange Fall 18
40+Fall 2018
344
BRINT SMITH
S
  40+ Black
40+Winter 2019
345
Brint Smith
S
  40+ Green
40+Winter 2019
346
Daniel Smith
S
  Tigers-Cascade
NHA Games
348
Darren Smith
S
Rusty Blades   Rusty Blades
Inactive Teams
349
Darren Smith
S
Growlers 6D   Growlers 6D
Division 6D
352
Donna Smith
S
Rebels   Rebels
Division 6C
356
Harry Smith
S
  Gamblers-RHL
NHA Games
357
Ian Smith
S
Mavericks   Mavericks
Division 1
360
Kayer Smith
S
  Breakers
Division 3C
366
Noah  Smith
S
Mudflaps   Mudflaps
Division 6C
367
NOAH SMITH
S
Jokres   Jokres
Division 6B
369
Noah Smith
S
  Mud & Jokes
Inactive Teams
374
Ryan Smith
G
Vandals 6D   Vandals 6D
Division 6D
376
Shon Smith
S
Mustangs 2   Mustangs 2
Division 2
378
Tyler Smith
S
  Swarm-2-Cascade
NHA Games
379
RYAN SMITHI
G
Mudflaps   Mudflaps
Division 6C
380
Will Smoot
S
Monarchs 4B   Monarchs 4B
Division 4B
381
Will Smoot
S
  Cougs IR
Division 2
384
CHRIS  SMUTEK
S
Leftover Beaver   Leftover Beaver
Inactive Teams
385
Bryan Snead
S
Red Raiders   Red Raiders
Division 6C
386
Jordan Snetselaars
S
Mustangs 1   Mustangs 1
Division 1
387
Jordan Snetsellar
S
Mavericks   Mavericks
Division 1
389
Jesse Snyder
S
Amazon   Amazon
Division 3C
391
Brian So
S
Red Army   Red Army
Division 4C
395
Brian So
S
  Absolut Bacon
Division 4B
396
Matt Soderback
S
Sabercats   Sabercats
Division 3B
397
Alex Soldano
S
LLUA   LLUA
Division 3A
398
ALEX SOLDANO
S
  Jackals
Inactive Teams
401
Ed Solseng
S
Squids   Squids
Division 6B
404
Thomas Sommers
G
Hackers   Hackers
Division 5B
405
Thomas Sommers
S
Night Owls   Night Owls
Division 4A
407
Thomas Sommers
G
Chinooks   Chinooks
Division 3B
408
Zack  Sonnichsen
S
  Cougs IR
Division 2
409
Zach Sonnison
S
  Captains Game 1 Home
Captains Games
411
Jackie Soo
S
Warriors HC   Warriors HC
Inactive Teams
414
Jackie Soo
S
  40+ Orange Fall 18
40+Fall 2018
415
Jackie Soo
S
  40+ Orange
40+Winter 2019
416
Eric Soppi
G
Letterkenny Irish 7   Letterkenny Irish 7
Division 7
418
Jim Sorenson
G
  40+ Green Fall 18
40+Fall 2018
419
Jim Sorenson
G
  40+ Orange
40+Winter 2019
425
Alex Sourov
LW
Greasy Weasels   Greasy Weasels
Division 5A
426
ALEX SOUROV
S
Warriors HC   Warriors HC
Inactive Teams
429
Alex Sourov
S
  Monarchs 6C
Division 6C
430
Alex Sourov
S
Real Bacon   Real Bacon
Division 6B
431
Steve Souza
S
  Shockers-Cascade
NHA Games
432
Dave Sowers
S
Birrds   Birrds
Division 6B
434
David Sowers
S
  40+ Red Fall 18
40+Fall 2018
436
Curtis Spalding
S
  Absolut Bacon
Division 4B
437
Curtis Spalding
S
  Kelly Days-Cascade
NHA Games
438
CURTIS SPALDING
S
  Fighting Saints-Cascade
NHA Games
441
Tom Spaulding
S
  Grizzlies-Cascade
NHA Games
443
David Speikers
S
Red Army   Red Army
Division 4C
445
Ryan Spencer
S
  Tigers-Cascade
NHA Games
446
Rick Spooner
S
  ESB-Cascade
NHA Games
447
TYLER SPRAGUE
S
  Dead Rabbits
Division 4C
448
Greg Spring
S
BLU Bombers   BLU Bombers
Division 6C
449
Jeremy Spring
S
Fighting Mongooses   Fighting Mongooses
Division 7
450
Jeremy Spring
S
Trash Pandas 7   Trash Pandas 7
Division 7
451
Chris St. Amand
S
Ghostriders   Ghostriders
Division 6A
452
**REMOVE***Brent Stach
S
Hackers   Hackers
Division 5B
454
Brent  Stack
S
Night Owls   Night Owls
Division 4A
455
Greg Stacy
S
Maple Bars   Maple Bars
Division 4A
457
Lincoln Stalnaker
S
The Herd   The Herd
Division 3A
458
Jeff Stamerjohn
D
Monarchs 7   Monarchs 7
Division 7
462
Jed Stansfield
S
Kokanees   Kokanees
Division 5A
463
Brian Stark
S
Letterkenny Irish 5B   Letterkenny Irish 5B
Division 5B
464
Brian Stark
S
Letterkenny Irish 7   Letterkenny Irish 7
Division 7
465
Tracey Stark
S
Rusty Blades   Rusty Blades
Inactive Teams
468
Justin Stauch
S
Daisy Cutters   Daisy Cutters
Division 5A
469
MATT STAVER
S
Mustangs 1   Mustangs 1
Division 1
472
Chris Steed
S
  Grizzlies-Cascade
NHA Games
474
Matt Steedle
D
Greasy Weasels   Greasy Weasels
Division 5A
475
Matt Steedle
S
  Renegades
Division 3C
485
Karl  Steffin
S
Vandals 4B   Vandals 4B
Division 4B
488
Alex Stephens
S
  Chiefs-Cascade
NHA Games
489
JAKE STERLING
S
  Monarchs 5B
Division 5B
491
Josh Sternberg
S
Piranhas   Piranhas
Division 5B
493
Bryce Stevenson
S
  Moorningwood Academy-Cascade
NHA Games
494
BRYCE STEVENSON
G
  Moorningwood Academy-Cascade
NHA Games
499
Mike Stevi
S
  Crazy Horse-Cascade
NHA Games
500
Brie Stewart
S
Black Katz   Black Katz
Division 5A
501
Brie Stewart
S
Hackers   Hackers
Division 5B
502
Chace Stiehl
S
Daisy Cutters   Daisy Cutters
Division 5A
507
Michael Stinson
S
  40+ Black
40+Winter 2019
511
Andrew Stirling
S
Trash Pandas 7   Trash Pandas 7
Division 7
512
CORY STOCKWELL
F
Mustangs 2   Mustangs 2
Division 2
513
ALLEN STONE
G
Red Raiders   Red Raiders
Division 6C
514
Allen Stone
G
Amazon   Amazon
Division 3C
515
Allen Stone
G
Ghostriders   Ghostriders
Division 6A
516
Allen Stone
G
Kokanees   Kokanees
Division 5A
518
Simon Strand
S
Growlers 6D   Growlers 6D
Division 6D
524
Otto Streifel
S
Thrashers   Thrashers
Division 6B
528
JOE STROBELE
S
  Monarchs 5B
Division 5B
529
Joe Strobele
S
  40+ Green
40+Winter 2019
531
Joseph Strobele
S
  40+ Orange Fall 18
40+Fall 2018
535
Chris  Stroud
S
LLUA   LLUA
Division 3A
537
Bryan Struhar
G
Ghostriders   Ghostriders
Division 6A
538
JAMES STUCKY
S
  Indians-Cascade
NHA Games
541
CHRIS STUDIOSO
S
  Wolverines-Cascade
NHA Games
542
Chris Studioso
S
  Grizzlies-Cascade
NHA Games
543
Paul Studley
S
  Swarm-2-Cascade
NHA Games
545
Jeff Stulc
S
Black Katz   Black Katz
Division 5A
546
Jeff Stulc
S
  Lumberjacks-Cascade
NHA Games
547
JEFF STULC
S
  Moorningwood Academy-Cascade
NHA Games
549
Ken Sueda
S
  North Highland-Cascade
NHA Games
550
Jonathan Suga
S
Fossils   Fossils
Division 4B
552
James Sukabut
S
  40+ Blue
40+Winter 2019
555
James Sukhabut
S
  Monarchs 6C
Division 6C
556
James Sukhabut
S
  Monarchs 5B
Division 5B
557
Luke Sulek
S
Growlers 6B   Growlers 6B
Division 6B
558
Luke Sulek
S
Growlers 6D   Growlers 6D
Division 6D
561
John  Sullivan
S
  Ironmen
Division 4C
563
John Sullivan
S
  40+ Grey Fall 18
40+Fall 2018
564
Rob Sullivan
S
Black Katz   Black Katz
Division 5A
565
Rob Sullivan
S
Ice Lagers   Ice Lagers
Division 6A
570
Bill Sutherland
S
BLU Bombers   BLU Bombers
Division 6C
572
Jim Sweeney
S
GLY Construction   GLY Construction
Division 3A
577
Lonnie Swenson
S
Concur   Concur
Division 2
580
Dana Swift
S
  40+ Orange Fall 18
40+Fall 2018
581
Dana Swift
S
  40+ White
40+Winter 2019
582
Andi Swisstack
S
Ice Lagers   Ice Lagers
Division 6A
583
Andrea Swisstack
S
Black Katz   Black Katz
Division 5A
584
Dustin Swisstack
S
Black Katz   Black Katz
Division 5A
585
Dustin Swisstack
S
Ice Lagers   Ice Lagers
Division 6A
586
Dustin Swisstack
S
  Lumberjacks-Cascade
NHA Games
587
Alex Sydell
S
  Absolut Bacon
Division 4B
588
Ryan Syms
S
Lumberjacks   Lumberjacks
Division 5A



View this page in printer friendly format.


GSHL Events
No Games Scheduled

Division 1
No Games Scheduled

Division 2
at
8:45 PM  -   OVA

Division 3A
No Games Scheduled

Division 3B
No Games Scheduled

Division 3C
at
9:00 PM  -   KVIC

Division 4A
at
10:25 PM  -   KVIC

Division 4B
No Games Scheduled

Division 4C
at
10:15 PM  -   OVA

Division 5A
No Games Scheduled

Division 5B
No Games Scheduled

Division 5C
No Games Scheduled

Division 6A
No Games Scheduled

Division 6B
No Games Scheduled

Division 6C
No Games Scheduled

Division 6D
No Games Scheduled

Division 7
No Games Scheduled

Division 8
No Games Scheduled

40+Fall 2018
No Games Scheduled

40+Winter 2019
No Games Scheduled

NHA Games
No Games Scheduled

Captains Games
No Games Scheduled

Inactive Teams
No Games Scheduled

Main Division
No Games Scheduled

Click Here for more Information.

| Home | 2019 Playoff Brackets | About GSHL | Learn: Join the League | Learn: Game Formats | Register/Pay Dues (Dash) | New Player Application | New Team Application | Learn to Play Hockey | 3 on 3 League | Evaluation Skates | League Practices | Guidelines & Supp. Rules | Pro Shops & Equipment | Coaching & Lessons | Playing Arenas | Player Search | Player Suspensions | FAQ | Social Media | Contact GSHL | Team Resources |

All content contained on this website is copyright © 2019 Sportzone Internet Services and Greater Seattle Hockey League
Website Design and Development by Sportzone's Sports League Software